| Amortizácia | Q: Pružné tlmiace krúžky / dosky na oboch stranách |
| Pracovný tlak | 1 - 10 bar |
| Dodatočný posunutý váhový faktor na 10 mm zdvih | od 7,2 g |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | So sprievodcami |
| Energia vplyvu v koncových polohách | od 0,05 J. |
| Krútiaci moment Mx | od 0,3 Nm |
| Úžitkové zaťaženie ako funkcia zdvihu v definovanej vzdialenosti xs | od 9,8 N |
| Rýchlosť | od 1 m/s |
| Domový materiál | Zliatina hliníka |
| Materiál poťahu | Zliatina hliníka |
| Materiál tyče | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Vzdialenosť ťažiska pracovného bremena k upínacej doske | od 15 mm |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Vedúci | Vedené na guličkových ložiskách s uzavretým obehom guličky |
| Váha obalu sa pohybuje | od 27,2 g |
| Váha tary sa má pohybovať so zdvihom 0 mm | od 27,2 g |
| Pneumatické spoje | M5 |
| Skok | od 15 mm |
| Signalizácia polohy | S pomocou senzorov |
| Teplota okolia | -5 - 60 °C |
| Teoretická sila pri 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), predstih | od 47 N. |
| Teoretická sila pri 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), zaťahovanie | od 35 N. |
| Pracovný režim | Dvojitá akcia |
| Prevádzkový režim pohonnej jednotky | S upínacou doskou |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 108 g |
| Priemer piestu | 10 mm |