| Charakteristika cievky | 24 V DC: 4,6 W |
| Pracovný tlak | 3-10 bar |
| Nepretržitý pracovný čas | 100% |
| Čas prepnutia späť | od 18 ms |
| Prípustné kolísanie napätia | +/- 10 % |
| Prijatie | C-Tick, c CSA us (OL), c UL us - uznávané (OL) |
| Funkcia ventilácie | Cez dosku s vývodkami, Cez samostatnú pripojovaciu dosku, Možnosť škrtenia |
| Funkcia ventilu | 5/2 bistabilný |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Piestový ventil |
| Kladný testovací impulz s logickou 0 | od 1000 µs |
| Záporný testovací impulz s logickým signálom 1 | od 3500 µs |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník, PA |
| Materiál tesnenia | FPM, HNBR, NBR |
| Materiál skrutky | Galvanizovaná oceľ |
| Stredná pre pilotov | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Menovitý vypínací prúd na cievku | 165 mA až 30 ms |
| Normálny menovitý prietok | od 2800 l/min |
| Odolné voči vibráciám | Test dopravnej aplikácie na úrovni závažnosti 2 v súlade s FN 942017-4 a EN 60068-2-6 |
| Odolnosť proti otrasom | Test odolnosti proti otrasom, stupeň závažnosti 2 v súlade s FN942017-5 a EN60068-2-27 |
| Pomocné ručné ovládanie | Uzamykateľné, stlačením |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pokryť | Pozitívny presah |
| Prietok ventilom | od 4000 l/min |
| Prietok ventilom na samostatnej doske rozdeľovača | od 2400 l/min |
| Prietok ventilom na ventilovom termináli | od 2800 l/min |
| Elektrické pripojenie | Centrálna zástrčka, okrúhly dizajn, 3pin, M12x1 |
| Pneumatické pripojenie 1 | Pripojovacia doska veľkosti 2 podľa ISO 5599-1 |
| Pneumatické pripojenie 2 | Pripojovacia doska veľkosti 2 podľa ISO 5599-1 |
| Pneumatické pripojenie 3 | Pripojovacia doska veľkosti 2 podľa ISO 5599-1 |
| Pneumatické pripojenie 4 | Pripojovacia doska veľkosti 2 podľa ISO 5599-1 |
| Pneumatické pripojenie 5 | Pripojovacia doska veľkosti 2 podľa ISO 5599-1 |
| Menovitý prúd so systémom redukcie prúdu | 35 mA po 30 ms |
| Rastrové | od 59 mm |
| Typ ovládania | S diaľkovým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Spôsob montáže | Na poddoske |
| Ako behať | Elektrický |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, NEMA 4 |
| Šírka budovy | od 52 mm |
| Teplota média | -5 - 50 °C |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 732 g |
| Nominálna veľkosť | od 15 mm |
| Zobrazenie stavu signálu | VEDENÝ |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | 0–90 % |
| Pneumatické napájanie piloti | Vnútri |
| Dodržiavanie normy | ISO 5599-1 |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |