| Bezpečnosť potravín | Pozri ďalšie informácie o materiáli |
| Menovitý tlak procesného ventilu | od 16 |
| Prijatie | 3-A Sanitárne, CRN |
| Funkcia ventilu | 2/2 |
| Smer prúdenia | Reverzibilné |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 4 - Veľmi vysoká odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | 2cestný guľový ventil |
| Materiál gule | Odliatok z nerezovej ocele |
| Domový materiál | Odliatok z nerezovej ocele |
| Materiál tesnenia sedadla | PTFE, upravený |
| Materiál tesnenia | FPM, PTFE |
| Materiál valčeka | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Stredná | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [-: -: -], inertné plyny, inertné kvapaliny, voda, para |
| Rozbehový moment s diferenčným tlakom, menovitý tlak, procesný ventil PN | od 15 Nm |
| Číslo materiálu pre guľu | 1,4409 |
| Číslo materiálu puzdra | 1,4409 |
| Číslo materiálu valčeka | 1,4401 |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Kv prietok | od 35,9 m3/h |
| Pripojenie procesného ventilu | Zváraný koniec podľa ISO 1127 |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Výkres dierovania príruby | F0405 |
| Spôsob montáže | Budovy v rade |
| Ako behať | Mechanické |
| Teplota média | -20 - 200 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Na základe štandardu | ISO 1127, ISO 5211 |
| Hmotnosť produktu | od 1350 g |
| Indikátor stavu ON | Smer drážky = Smer prúdenia |
| Menovitý priemer DN | 25 |
| Vnútorný priemer | od 29,7 mm |