| Pracovný tlak | 2-6 bar |
| Funkcia ventilu | 3/2 uzavretý, monostabilný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Uťahovací moment | od 15 Nm |
| Materiál držiaka | Nerezová pružinová oceľ |
| Materiál spojovacieho závitu | Eloxovaná hliníková zliatina |
| Domový materiál | TPE-S, zosilnený PA |
| Materiál držiaka nástroja | Vysoko legovaná oceľ |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Pneumatické pripojenie 1 | Vnútorný závit G1/4 |
| Ako behať | Mechanické |
| Teplota média | 5 - 40 °C |
| Teplota okolia | 5 - 40 °C |
| Nástrojový držiak | T-drážka s prítlačným kusom |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 750 g |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ o strojoch |