Predajná cena bez DPH3,78 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | 0-10 bar |
| Jednotka balenia | od 20 |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Materiál veka so závitom | Mosadz |
| Materiál vložky tlmiča | Hnedý |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Hladina akustického tlaku | od 76 dB (A) |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Prúďte do atmosféry | od 1735 l/min |
| Pneumatické spoje | G1/8 |
| Teplota okolia | -40 - 80 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v olejovom vzduchu |
| Hmotnosť produktu | od 7,5 g |