| Nepretržitý pracovný čas | 100% |
| Výstupná frekvencia | HTL signál: max. 450 Hz, signál TTL: max. 7200 Hz |
| Prijatie | Značka RCM |
| Diagnostická funkcia | LED signalizácia |
| Návod na použitie | Výrobok je vhodný iba na priemyselné použitie. V obytných oblastiach môže byť potrebné prijať opatrenia na odstránenie rádiového rušenia. |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Spotreba elektrickej energie | od 6W. |
| Domový materiál | Hliníková zliatina, eloxovaná |
| Materiál tesnenia | FPM, NBR |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Ochrana proti priamemu a nepriamemu kontaktu | Bezpečnostné veľmi nízke napätie s bezpečným odpojením (PELV) |
| Odolné voči vibráciám | Test dopravnej aplikácie na úrovni závažnosti 2 v súlade s FN 942017-4 a EN 60068-2-6 |
| Odolnosť proti otrasom | Test odolnosti proti otrasom, stupeň závažnosti 2 v súlade s FN942017-5 a EN60068-2-27 |
| Spotreba prúdu s nezaťaženými výstupmi | od 50 mA |
| Elektrické pripojenie, výstup, počet pinov / vodičov | od 8 |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Elektrické pripojenie pre senzor, počet pinov / vodičov | od 8 |
| Elektrické pripojenie pre senzor, spojovacia technika | M12x1, typ A podľa EN 61076-2-101 |
| Elektrické pripojenie pre snímač, typ pripojenia | 2 x slot |
| Elektrické pripojenie pre výstup 2, funkcie | HTL |
| Elektrické pripojenie pre výstup 2, počet pinov / vodičov | od 5 |
| Elektrické pripojenie pre výstup 2, spojovacia technika | M12x1, typ A podľa EN 61076-2-101 |
| Elektrické pripojenie pre výstup 2, typ pripojenia | Zástrčka |
| Elektrické pripojenie k ventilu, počet kolíkov / vodičov | od 8 |
| Elektrické pripojenie k ventilu, spojovacia technika | M12x1, typ A podľa EN 61076-2-101 |
| Elektrické pripojenie k ventilu, typ pripojenia | Zástrčka |
| Elektrické pripojenie, výstupné funkcie | TTL |
| Elektrické pripojenie, výkon, spojovacia technika | M12x1, typ A podľa EN 61076-2-101 |
| Elektrické pripojenie, výkon, typ pripojenia | Zástrčka |
| Zaťažovací prúd na výstup | od 50 mA |
| Spôsob montáže | S priechodným otvorom pre skrutku M4 |
| Úroveň zabezpečenia | IP65 |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Zvyškové zvlnenie | 5% |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 350 g |
| Ochrana proti prepólovaniu | Áno |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 20,4 - 30 V |
| Rozsah signálu | HTL-signál: Vysoký: min. 18 V, Nízky: max. 2 V, signál TTL: Vysoký: min. 2,4 V, Nízky: max. 0,4V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |
| znak KC | KC-EMV |
| Pozor na stupeň ochrany | V zmontovanom stave |