| Amortizácia | PPS: Samonastaviteľné pneumatické tlmenie koncových polôh |
| Bezpečnosť potravín | Pozri ďalšie informácie o materiáli |
| Prídavná hmotnosť na zdvih 10 mm | od 15,3 g |
| Základná hmotnosť pre zdvih 0 mm | od 670 g |
| Pracovný tlak | 1 - 10 bar |
| Dodatočný posunutý váhový faktor na 10 mm zdvih | od 8,9 g |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 4 - Veľmi vysoká odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Piest, piestnice, teleso pohonu |
| Materiál poťahu | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál rúrky ovládača | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál tyče | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Váha tary sa má pohybovať so zdvihom 0 mm | od 118 g |
| Pneumatické spoje | G1/8 |
| Skok | od 100 mm |
| Spôsob montáže | S pomocou príslušenstva |
| Signalizácia polohy | S pomocou senzorov |
| Teplota okolia | 0-80 °C |
| Teoretická sila pri 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), predstih | od 483 N |
| Teoretická sila pri 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), zaťahovanie | od 415 N. |
| Pracovný režim | Dvojitá akcia |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Na základe štandardu | ISO 15552 |
| Priemer piestu | 32 mm |