| Osvedčenie | TÜV CA 697 |
| Pracovný tlak | 3,8 - 8 bar |
| Na krimpovanie na okrúhlej tyči | od 16 mm |
| Prijatie | TÜV |
| Bezpečnostné funkcie | Zámok piestnice a doraz pohybu |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 3 - Vysoká odolnosť proti korózii |
| Prípustný skúšobný tlak | od 8 barov |
| Domový materiál | oceľ |
| Pružinový materiál | Vysoko legovaná oceľ |
| Materiál upínacej čeľuste | Nástrojová oceľ |
| Materiál piestu | oceľ |
| Materiál tesnenia | NBR, TPE-U (PU) |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Minimálny vypúšťací tlak | od 3,8 baru |
| Úroveň výkonu (PL) | Zastavenie, držanie, blokovanie pohybu / Kategória 1, Úroveň výkonu c |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Odblokovacie spojenie, upínacia jednotka | G1/8 |
| Spôsob montáže | S vnútornými závitmi, S príslušenstvom |
| Statická prídržná sila | od 1350 N |
| Signalizácia polohy | S pomocou senzorov |
| Teplota okolia | -20 - 80 °C |
| Typ svorky, smer činnosti | V oboch smeroch Upnutie pružinou, uvoľnenie stlačeným vzduchom |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 1483 g |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ o strojoch |