| Pracovný tlak | 2,5 - 8 bar |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Čas otáčania | od 100 ms |
| Rýchlosť nárazu | od 3 m/s |
| Materiál páky | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál klipu | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál orechov | Galvanizovaná oceľ |
| Domový materiál | Hliníková zliatina, eloxovanie |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Zastavte materiál skrutky | Galvanizovaná oceľ |
| Opakovateľnosť | od 0,02 mm |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Jemná úprava | od 2 mm |
| Pneumatické spoje | QS-4 |
| Spôsob montáže | svorka na aktuátore DGC |
| Signalizácia polohy | S pomocou senzorov |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Pracovný režim | Dvojitá akcia |
| Poznámka k materiálom | Bez medi a PTFE, v súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 430 g |
| Veľkosť | 25 |