| Pracovný tlak | 3-6 bar |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Pozitívna pohybová sekvencia |
| Čas otáčania | od 150 ms |
| Rýchlosť nárazu | od 0,8 m/s |
| Sila nárazu na nárazník | od 1100 N |
| Materiál páky | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Domový materiál | Zliatina hliníka |
| Materiál tesnenia | PU |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Opakovateľnosť | ± 0,02 mm |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické spoje | M5 |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi a strediacimi puzdrami |
| Signalizácia polohy | S pomocou senzorov |
| Teplota okolia | 0-60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 340 g |
| Veľkosť | 16 |