| Pracovný tlak membrány chápadlá | 0,07 - 0,1 bar |
| Poháňajte pracovný tlak | 1-8 bar |
| Trhací tlak na membránu chápadlá | od 0,3 baru |
| Čas návratu späť | od 290 ms |
| Čas vysunutia | od 270 ms |
| Príslušenstvo v cene | 1x elektromagnetický ventil, 1x proporcionálny regulátor tlaku, 2x bezdotykový spínač, 3x prepojovací kábel, 1x rolka na suchý zips, 1x USB-Stick mit URCap |
| Funkcia chápadlá | Adaptívne |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Pozitívna pohybová sekvencia, Gripperova membrána |
| Pracovná frekvencia chápadlá | od 1 Hz |
| Priemer pre uchopenie | od 38 mm |
| Hmotnostný moment zotrvačnosti | od 1,29 kgcm2 |
| Domový materiál | Eloxovaný hliník |
| Materiál poťahu | VMQ (silikón) |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Minimálny priemer pre uchopenie | od 12 mm |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pripojenie k robotu | Universal Robots UR3e/5e/10e (od PolyScope SW 5.0.0), Universal Robots UR3/5/10 (od PolyScope CB 3.8.0) |
| Vedúci | Základné prevedenie |
| Pneumatické spoje | M5 |
| Skok | od 66 mm |
| Spôsob montáže | Podľa ISO 9409 |
| Signalizácia polohy | S pomocou senzorov |
| Teplota okolia | 0-60 °C |
| Pracovný režim | Dvojitá akcia |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 475 g |
| Hodnota užitočného zaťaženia | od 1 kg |
| Verzia s tvarovanou membránou | Štandard |
| Veľkosť | dvadsať |