| Amortizácia | Y9: ext. hydraulické tlmenie nárazov - normálne |
| Pracovný tlak | 2-10 bar |
| Pracovný tlak MPa | 0,2 - 1 MPa |
| Prípustný hmotnostný moment zotrvačnosti | od 1,5 kgm2 |
| Konštrukcia | Hrebeň / pastorok |
| Uhol tlmenia | od 85 st |
| Uhol natočenia | od 180 st |
| Domový materiál | Hliníková zliatina, eloxovaná |
| Materiál poťahu | Eloxovanie, hliník |
| Materiál tesnenia | NBR, TPE-U (PU) |
| Materiál hnacieho hriadeľa | Tepelne spracovaná oceľ |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické spoje | G1/8 |
| Spôsob montáže | Výber z:, S priechodnými otvormi, S vnútornými závitmi |
| Signalizácia polohy | S pomocou senzorov |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Teoretický krútiaci moment pri 0,6 MPa (6 bar, 87 psi) | od 15,8 Nm |
| Pracovný režim | Dvojitá akcia |
| Nastavenie rozsahu uhla natočenia na obe strany | +10/-190 stupňov |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 4784 g |
| Veľkosť | 35 |