Predajná cena bez DPH875,38 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Amortizácia | Nastaviteľný |
| Čas vymazania, krátky | od 0,8 sec |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Energia absorbovaná za hodinu | od 150 000 J. |
| Energia absorbovaná na zdvih | od 160 J |
| Zvyšková energia | od 0,8 J |
| Rýchlosť nárazu | od 0,3 m/s |
| Sila posuvu | od 4000 N |
| Sila nárazu na nárazník | od 4000 N |
| Domový materiál | Galvanizovaná oceľ |
| Materiál tyče | Kalená, vysoko legovaná oceľ |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Min. sila posuvu | od 400 N |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Rýchlosť posuvu | 0,2 - 100 mm/s |
| Sťahovacia sila | od 12,5 N |
| Skok | od 40 mm |
| Spôsob montáže | S poistnou maticou |
| Signalizácia polohy | Bez |
| Teplota okolia | 0-80 °C |
| Pracovný režim | Push, Jednočinný |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 720 g |
| Veľkosť | 25 |