| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 3 - Vysoká odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Montáž vlnovca, potrubné odvetranie |
| Tvar | Bicykel |
| Materiál komponentu adaptéra | Hliníková zliatina, eloxovanie |
| Materiál mechu | NBR |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Materiál nastavovacej skrutky | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Odolnosť médií | Benzín, tuk, oleje, triesky, prach, prach |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Váha obalu sa pohybuje | od 104 g |
| Pneumatické spoje | G1/4 |
| Spôsob montáže | So závitovým kolíkom, navliekací |
| Úroveň zabezpečenia | Podľa IEC 60529, IP65 |
| Teplota okolia | -10-80 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 173 g |
| Veľkosť | 32 |
| Predĺženie piestnice | od 92 mm |
| Rozsah zdvihu | 201 - 300 mm |
| Vonkajší priemer | od 57 mm |