| Prídavná hmotnosť na zdvih 10 mm | od 18g |
| Základná hmotnosť pre zdvih 0 mm | od 1910 g |
| Dodatočný bod ťažiska hmoty, ktorý sa má posunúť na zdvih o 10 mm | od 4,5 mm |
| Dodatočný posunutý váhový faktor na 10 mm zdvih | od 18g |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | So sprievodcami |
| Reverzibilná vôľa | od 0 um |
| Krútiaci moment Mx | od 20 Nm |
| Moment Mx, statický | od 27 Nm |
| Maximálny moment My | od 15 Nm |
| Môj moment max, statický | od 20 Nm |
| Moment Mz | od 15 Nm |
| Moment Mz, statický | od 20 Nm |
| Akcelerácia | od 25 m/s2 |
| Rýchlosť | od 1 m/s |
| Force Fy | od 380 N |
| Sila Fz | od 380 N |
| Statická sila Fy | od 510 N. |
| Statická sila Fz | od 510 N. |
| Materiál vodiacich prvkov | Tvrdé chrómovanie, tvrdená oceľ |
| Domový materiál | Hliníková zliatina, eloxovanie |
| Materiál upínacej dosky | Hliníková zliatina, eloxovanie |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Vedúci | Vedené na guličkových ložiskách s uzavretým obehom guličky |
| Váha tary sa má pohybovať so zdvihom 0 mm | od 560 g |
| Sila posunutia | od 6 N. |
| Skok | od 300 mm |
| Spôsob montáže | S vnútornými závitmi |
| Úroveň zabezpečenia | IP40 |
| Teplota okolia | 0-50 °C |
| Poznámka k materiálom | Bez medi a PTFE, v súlade s RoHS |
| Veľkosť | 40 |
| Ťažisko hmoty, ktoré sa má pohybovať, so zdvihom 0 mm | od 36 mm |