Predajná cena bez DPH453,46 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | 0-8 bar |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Uhol náklonu | od 20 st |
| Výška, zvýšená | od 135 mm |
| Vzájomný posun | od 10 mm |
| Materiál mechu | NR/BR |
| Domový materiál | Galvanizovaná oceľ |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO 8573-1: 2010 [-: -: 4] |
| Min. výška budovy | od 50 mm |
| Pneumatické spoje | G3 / 4 |
| Sťahovacia sila | od 200 N |
| Skok | od 80 mm |
| Spôsob montáže | S vnútornými závitmi |
| Teplota okolia | -40 - 70 °C |
| Pracovný režim | Jednostranná akcia |
| Poznámka k materiálom | Bez medi a PTFE, v súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 2000 g |
| Veľkosť | 215 |
| Požadovaný inštalačný priemer | od 230 mm |