| Prídavná hmotnosť na zdvih 10 mm | od 55 g |
| Základná hmotnosť pre zdvih 0 mm | od 2585 g |
| Nepretržitý pracovný čas | 100% |
| Snímač polohy rotora | Inkrementálny kodér |
| Dodatočný posunutý váhový faktor na 10 mm zdvih | od 4,9 g |
| Prijatie | Značka RCM, c UL us – uznávaná (OL) |
| Závit na piestnici | M10x1,25 |
| Trieda izolácie | B |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Elektrický valec, S guličkovou skrutkou |
| Reverzibilná vôľa | od 100 um |
| Krútiaci moment Mx | od 0 Nm |
| Maximálny moment My | od 3,3 Nm |
| Moment Mz | od 3,3 Nm |
| Odchýlka uhol natočenia piestnice +/- | od 1 st |
| Akcelerácia | od 10 m/s2 |
| Rýchlosť | od 0,46 m/s |
| Sila posuvu Fx | od 250 N. |
| Materiál matice skrutky | oceľ |
| Domový materiál | Eloxovaný, zliatina hliníka |
| Materiál tyče | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál skrutky | Oceľové vodiace kladky |
| Opakovateľnosť | ± 0,02 mm |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Váha tary sa má pohybovať so zdvihom 0 mm | od 415 g |
| Skok | od 150 mm |
| Rozteč skrutiek | od 12,7 mm/U |
| Spôsob montáže | S vnútornými závitmi, S príslušenstvom |
| Úroveň zabezpečenia | IP40 |
| Teplota okolia | 0-50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 60 °C |
| Typ motora | Krokový motor |
| Typ skrutky | Guľová skrutka |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Hodnota užitočného zaťaženia vodorovne | od 40 kg |
| Referenčná hodnota pre vertikálne pracovné zaťaženie | od 20 kg |
| Veľkosť | 40 |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | 0 - 85 %, Žiadna kondenzácia |
| Antirotácia / vedenie | S kĺzaním |
| Koniec piestnice | Vonkajší závit |
| Skoková zásoba | od 0 mm |
| Princíp merania snímača polohy rotora | Optický |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |
| Priemer skrutky | od 12,7 mm |