| Konštrukcia kábla | 4x0,34, tienené |
| Dĺžka kábla | od 0,1 m |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Materiál plášťa kábla | TPE-U (PUR) |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Menovitý prierez vodiča | od 0,34 mm2 |
| Elektrické pripojenie 1 funkcia | Strana poľného zariadenia |
| Elektrická prípojka 1, konštrukcia | Hranatý |
| Elektrické pripojenie 1, počet kolíkov / vodičov | od 9 |
| Elektrické pripojenie 1, spôsob montáže | 2x skrutka 4-40 UNC-2A |
| Elektrická prípojka 1, spojovacia technika | Sub-D |
| Elektrické pripojenie 1, typ pripojenia | Zásuvka |
| Elektrická prípojka 1, káblový vstup | Jednoduchý |
| Elektrická prípojka 1, počet obsadených pinov / vodičov | od 6 |
| Elektrické pripojenie 2 funkcie | Strana ovládača |
| Elektrická prípojka 2, konštrukcia | Bicykel |
| Elektrické pripojenie 2, počet kolíkov / vodičov | od 5 |
| Elektrická prípojka 2, spojovacia technika | M12x1, typ A podľa EN 61076-2-101 |
| Elektrické pripojenie 2, typ pripojenia | Zástrčka |
| Elektrická prípojka 2, káblový vstup | Jednoduchý |
| Elektrické pripojenie 2, počet obsadených pinov / vodičov | od 5 |
| Protokol | CANopen, DeviceNet |
| Úroveň zabezpečenia | IP67 |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS |
| Pozor na stupeň ochrany | V zmontovanom stave |
| Priemer kábla | od 6,3 mm |