| Pracovný tlak | 0 - 2,5 bar |
| Trieda presnosti merania | 2.5 |
| Farba puzdra | Čierna |
| Konštrukcia | Tlakomer pružinovej rúrky |
| Domový materiál | brušné svaly |
| Náhľad materiálu panelu | SAN |
| Materiál upínacieho krúžku | oceľ |
| Materiál veka so závitom | Mosadz |
| Materiály v kontakte s médiami | Mosadz |
| Pracovné médium | Inertné plyny, inertné kvapaliny |
| Miesto pripojenia | Na chrbte, centrálne |
| Pneumatické spoje | G1/4 |
| Spôsob montáže | Montáž na pracovnú plochu |
| Úroveň zabezpečenia | IP43 |
| Teplota média | -20 - 60 °C |
| Teplota okolia | -20 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Nie acetylény, nie kyslík |
| Hmotnosť produktu | od 100 g |
| Menovitá veľkosť tlakomeru | od 50 |
| Striedavý faktor zaťaženia | od 0,66 |
| Rozsah indikácie [bar] | 0 - 2,5 bar |
| Dodržiavanie normy | EN 837-1 |