Predajná cena bez DPH37,07 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak pre celý rozsah teplôt | 0-16 bar |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Počet prívodných liniek | od 1 |
| Počet výstupov | od 9 |
| Domový materiál | Eloxovanie, hliník |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | Vnútorný závit G1/8 |
| Pneumatické pripojenie 2 | Vnútorný závit M3 |
| Teplota okolia | -10-80 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 15 g |
| Nominálna veľkosť | od 2,5 mm |