| Pracovný tlak | -0,95 - 10 bar |
| Pracovný tlak MPa | -0,095 - 1 MPa |
| Funkcia ventilácie | Nie je možné škrtenie |
| Funkcia ventilu | 3/2 bistabilný |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Piestový ventil |
| Domový materiál | Vystužený PBT |
| Materiál veka so závitom | Mosadz, poniklovaná |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 369,9 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | R1/8 |
| Pneumatické pripojenie 2 | R1/8 |
| Pneumatické pripojenie 3 | Bezdrôtové |
| Typ ovládania | Priamo |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Spôsob montáže | Možnosti:, Priama montáž s priechodnými otvormi, Priama montáž so závitmi |
| Ako behať | Manuál |
| Teplota média | 0-60 °C |
| Teplota okolia | 0-60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 35 g |
| Nominálna veľkosť | od 3,2 mm |