| Charakteristika cievky | 230 V AC: 50/60 Hz, spínací výkon 5 VA, prídržný výkon 3,7 VA |
| Pracovný tlak | 2,5 - 16 bar |
| Nepretržitý pracovný čas | 100% |
| Prípustné kolísanie napätia | -14 % / +10 % |
| Funkcia ventilácie | Nie je možné škrtenie |
| Funkcia ventilu | 3/2 uzavretý, monostabilný |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], Inertné plyny |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Piestový ventil |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], Inertné plyny |
| Normálny menovitý prietok | od 3200 l/min |
| Pomocné ručné ovládanie | So zámkom |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Elektrické pripojenie | Schéma zapojenia, typ C podľa EN175301-803, Zástrčka, podľa DIN EN 175301-803 |
| Pneumatické pripojenie 1 | G3 / 8 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G3 / 8 |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/4 |
| Typ ovládania | S diaľkovým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | Montáž v rade, s pomocou príslušenstva |
| Ako behať | Elektrický |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 500 g |
| C-hodnota | od 15,7 l/bar |
| B-hodnota | od 0,33 |
| Zobrazenie stavu signálu | S pomocou príslušenstva |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ pre nízke napätie |