Predajná cena bez DPH52,39 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | -0,95 - 10 bar |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Farba | Šedá |
| Počet pripojení | od 7 |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Pneumatické spoje | PK-6 |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Nominálna veľkosť | od 6 mm |