| Pracovný tlak | 1 - 16 bar |
| Kontrolné funkcie | So sekundárnym odvzdušnením, S kompenzáciou počiatočného tlaku, Konštantný výstupný tlak |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Konštrukcia | Priamo ovládaný membránový regulátor, Compr. Vzduchom |
| Tlaková hysterézia | od 0,2 baru |
| Materiál prevádzkovej časti | PA |
| Domový materiál | Tlakové liatie zinku |
| Materiál podložky | Tlakové liatie zinku |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Normálny menovitý prietok | od 3200 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/2 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G3 / 8 |
| Séria | D |
| Spôsob montáže | S pomocou príslušenstva |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Hmotnosť produktu | od 4828 g |
| Veľkosť | Midi |
| Tlakomer | Pre G1/4 |
| Ochrana proti uvedeniu do prevádzky | Otočný gombík so zámkom |
| Rozsah regulácie tlaku | 0,5 - 12 bar |