| Pracovný tlak | 1 - 16 bar |
| Kontrolné funkcie | So sekundárnym odvzdušnením, S kompenzáciou počiatočného tlaku, Konštantný výstupný tlak |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Inertné plyny, stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Konštrukcia | Priamo ovládaný membránový regulátor, Compr. Vzduchom |
| Tlaková hysterézia | od 0,2 baru |
| Materiál prevádzkovej časti | Hliník |
| Domový materiál | Tlakové liatie zinku |
| Materiál podložky | Tlakové liatie zinku |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], Inertné plyny |
| Normálny menovitý prietok | od 1800 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | Spojovacia doska |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/4 |
| Séria | D |
| Spôsob montáže | Montáž v rade, s pomocou príslušenstva |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | Bez medi a PTFE, v súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 350 g |
| Veľkosť | Mini |
| Tlakomer | Pre G1/8 |
| Ochrana proti uvedeniu do prevádzky | Otočný gombík s integrovaným zámkom |
| Rozsah regulácie tlaku | 0,5 - 12 bar |