| Charakteristika cievky | 110 V AC: 50 Hz, spínaný výkon 5 VA, záložné napájanie 3,7 VA, 110 V AC: 60 Hz, spínaný výkon 5 VA, prídržný výkon 3,7 VA, 230 V AC: 50 Hz, spínací výkon 5 VA, príkon 3,7 VA, VA, prídržný výkon 3,7 VA, 24 V DC: 2,5 W |
| Stredný tlak | 0,5 - 10 bar |
| Spínací čas pri vypínaní | od 100 ms |
| Spínací čas pri zapnutí | od 30 ms |
| Funkcia ventilácie | Nie je možné škrtenie |
| Funkcia ventilu | 2/2 uzavretý, monostabilný |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Konštrukcia | Membránový ventil |
| Domový materiál | Mosadz |
| Materiál skrutky | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Stredná | Stlačený vzduch, filtrovaný, stupeň filtrácie 200 µm |
| Normálny menovitý prietok | od 3100 l/min |
| Číslo materiálu, skrutka | 1,4301 |
| Pomocné ručné ovládanie | Prostredníctvom príslušenstva, so zámkom, Stlačením |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Elektrické pripojenie | Schéma zapojenia typ A podľa EN175301-803, Zástrčka, Štvorcové prevedenie, Podľa DIN EN 175301-803 |
| Pripojenie procesného ventilu | G1/2 |
| Typ ovládania | S diaľkovým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Ako odstrániť | Jarný vzduch |
| Spôsob montáže | Budovy v rade |
| Ako behať | Elektrický |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, So zásuvkou |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 400 g |
| Nominálna veľkosť | od 13 mm |