| Osvedčenie | UL MH19482 |
| Charakteristika cievky | 24 V DC: 1,8 W |
| Pilotný tlak | 3-10 bar |
| Pracovný tlak | 3-10 bar |
| Nepretržitý pracovný čas | 100% |
| Spínací čas pri vypínaní | od 54 ms |
| Spínací čas pri zapnutí | od 24 ms |
| Prípustné kolísanie napätia | -15 % / +10 % |
| Prijatie | c UL us – uznávané (OL) |
| Bezpečnostné funkcie | Odvzdušnenie, ochrana proti manipulácii / spusteniu |
| Funkcia ventilácie | Možnosť škrtenia |
| Funkcia ventilu | 3/2 uzavretý, monostabilný |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Piestový ventil |
| Kladný testovací impulz s logickou 0 | od 1000 µs |
| Záporný testovací impulz s logickým signálom 1 | od 800 µs |
| Domový materiál | PA, tlakovo liaty hliník |
| Materiál tesnenia | FPM, HNBR, NBR |
| Materiál skrutky | Galvanizovaná oceľ |
| Stredná pre pilotov | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Normálny menovitý prietok | od 1050 l/min |
| Odolné voči vibráciám | Test dopravnej aplikácie na úrovni závažnosti 2 v súlade s FN 942017-4 a EN 60068-2-6 |
| Odolnosť proti otrasom | Test odolnosti proti otrasom, stupeň závažnosti 2 v súlade s FN942017-5 a EN60068-2-27 |
| Vhodné pre vákuum | Nedostatok |
| Pomocné ručné ovládanie | Nedostatok |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pokryť | Pozitívny presah |
| Elektrické pripojenie | Schéma zapojenia typu C podľa EN175301-803, bez zemniaceho vodiča, podľa EN 175301-803 |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/4 |
| Typ ovládania | S diaľkovým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Ako behať | Elektrický |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, NEMA 4 |
| Šírka budovy | od 65 mm |
| Teplota média | -5 - 50 °C |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámka k dynamickému vynúteniu stavu | Frekvencia spínania aspoň raz týždenne |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 1134 g |
| Zobrazenie stavu signálu | S pomocou príslušenstva |
| Pneumatické napájanie piloti | Vnútri |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV, Podľa smernice EÚ o strojných zariadeniach |
| znak KC | KC-EMV |