| Pracovný tlak | 0-10 bar |
| Medzná frekvencia | od 80 Hz |
| Prijatie | Značka RCM |
| Funkcia ventilu | 5/3 zatvorené |
| Bezpečnostné inštrukcie | Bezpečná poloha MPYE: Pri pretrhnutí prívodného kábla sa ventil presunie do strednej polohy. |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Piestový ventil |
| Hysterézia | od 0,4 % |
| Domový materiál | Hliník, eloxovanie |
| Materiál poťahu | ABS, Ochranný náter |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [6: 4: 4] |
| Normálny menovitý prietok | od 1400 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Elektrické pripojenie | M12x1, 4pin, Okrúhle prevedenie, Zástrčka |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 4 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 5 | G1/4 |
| Typ ovládania | Priamo |
| Typ tesnenia | Tvrdý |
| Ako odstrániť | Magnetická pružina |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Ako behať | Elektrický |
| Úroveň zabezpečenia | IP65 |
| Teplota média | 5 - 40 °C |
| Teplota okolia | 0-50 °C |
| Zvyškové zvlnenie | 5% |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 510 g |
| Nastavená hodnota / Súčasná hodnota | Typ napätia 0 - 10V |
| C-hodnota | od 6,25 l/bar |
| B-hodnota | od 0.23 |
| Nominálna veľkosť | od 8 mm |
| Ochrana proti prepólovaniu | Pre všetky elektrické pripojenia |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 17-30 V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |
| znak KC | KC-EMV |