| Pracovný tlak | 2 - 12 barov |
| Účinnosť filtrácie | od 99,9999 % |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [1: 7: 2] |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Vláknový filter |
| Množstvo kondenzátu | od 400 ml |
| Filtračný materiál | Borosilikátové vlákna |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Náhľad materiálu panelu | PC |
| Materiál nádoby | Zliatina hliníka |
| Materiál poťahu | PA |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [6: 8: 4], Inertné plyny |
| Kryt nádoby | Integrovaný kovový kryt |
| Montážna poloha | Vertikálne +/- 5 ° |
| Séria | SLEČNA |
| Spôsob montáže | Montáž v rade, s montážnym uhlom, na výber: |
| Odvod kondenzátu | Plne automatické, ručné lisovanie |
| Teplota média | 5 - 60 °C |
| Teplota okolia | 6 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | Bez medi a PTFE, v súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 7000 g |
| Veľkosť | 12 |
| Filtračná vložka | od 0,01 um |