| Pracovný tlak | 2 - 12 barov |
| Kontrolné funkcie | So spätným tokom, So sekundárnym odvetraním, S kompenzáciou vstupného tlaku, Konštantný výstupný tlak |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [6: 4: 4] |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Regulátor filtra s manometrom, S odvodom kondenzátu, So sekundárnym odvetraním, Modulárny / Modulárny, Slinutý filter s odstredivým separátorom, Pilotom ovládaný membránový regulačný ventil |
| Tlaková hysterézia | od 0,4 baru |
| Množstvo kondenzátu | od 400 ml |
| Materiál prevádzkovej časti | Vystužený PA, POM |
| Filtračný materiál | spekaný bronz |
| Materiál vírivého disku | POM |
| Stabilizačný materiál disku | POM |
| Materiál membrány | NBR |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál nádoby | Zliatina hliníka |
| Materiál poťahu | PA |
| Materiál zdvihátka ventilu | NBR, zliatina hliníka, vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál deliacej dosky | POM |
| Pružinový materiál | Pružinová oceľ |
| Materiál držiaka filtračnej vložky | POM |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Materiál priehľadítka v kovovej nádobe | PC |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: -], Inertné plyny |
| Normálny menovitý prietok | 11 000 – 14 000 l/min |
| Kryt nádoby | Integrovaný kovový kryt |
| Montážna poloha | Vertikálne +/- 5 ° |
| Prietok, sekundárne odvetranie | od 500 l/min |
| Pneumatické pripojenie 1 | Vnútri |
| Pneumatické pripojenie 2 | Vnútri |
| Séria | SLEČNA |
| Spôsob montáže | Výber z:, S montážnym držiakom, Montáž v rade |
| Odvod kondenzátu | Ručné lisovanie, Plne automatické |
| Teplota média | 5 - 60 °C |
| Teplota okolia | 5 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -10 - 60 °C |
| Hmotnosť produktu | od 7000 g |
| Veľkosť | 12 |
| Filtračná vložka | od 5 µm |
| Tlakomer | Manometer |
| Ochrana proti uvedeniu do prevádzky | S príslušenstvom, uzamykateľný, Otočný gombík s aretáciou |
| Rozsah regulácie tlaku | 0,5 - 12 bar |