| Pracovný tlak | 1 - 10 bar |
| Pracovný tlak MPa | 0,1 - 1 MPa |
| Kontrolné funkcie | So spätným tokom, So sekundárnym odvetraním, Konštantný výstupný tlak |
| Jednotky, ktoré je možné zobraziť | MPa |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [6: 4: 4] |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Regulátor filtra s manometrom |
| Tlaková hysterézia | od 0,25 baru |
| Množstvo kondenzátu | od 3 ml |
| Filtračný materiál | PE |
| Materiál membrány | NBR |
| Domový materiál | PA |
| Materiál nádoby | PC |
| Materiál otočného gombíka | POM |
| Materiál zdvihátka ventilu | NBR, zliatina hliníka |
| Materiál deliacej dosky | POM |
| Pružinový materiál | Vysoko legovaná oceľ |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], Inertné plyny |
| Normálny menovitý prietok | od 140 l/min |
| Montážna poloha | Vertikálne +/- 5 ° |
| Pneumatické pripojenie 1 | M5 |
| Pneumatické pripojenie 2 | M5 |
| Séria | SLEČNA |
| Spôsob montáže | Montáž na panel, In-line inštalácia, S pomocou príslušenstva, Na výber: |
| Odvod kondenzátu | Ručné otáčanie |
| Teplota média | -5 - 50 °C |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -5 - 50 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 47,3 g |
| Veľkosť | 2 |
| Filtračná vložka | od 5 µm |
| Tlakomer | Manometer |
| Ochrana proti uvedeniu do prevádzky | Otočný gombík so zámkom |
| Rozsah regulácie tlaku | 0,5 - 7 bar |