| Pracovný tlak | 1 - 10 bar |
| Pracovný tlak MPa | 0,1 - 1 MPa |
| Kontrolné funkcie | Konštantný výstupný tlak, So spätným tokom, So sekundárnym odvetraním |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Priamo ovládaný membránový regulátor |
| Tlaková hysterézia | od 0,25 baru |
| Materiál membrány | NBR |
| Domový materiál | PA |
| Materiál poťahu v spodnej časti | PA |
| Materiál otočného gombíka | POM |
| Materiál zdvihátka ventilu | NBR, zliatina hliníka |
| Pružinový materiál | Vysoko legovaná oceľ |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], Inertné plyny |
| Normálny menovitý prietok | od 170 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | M5 |
| Pneumatické pripojenie 2 | M5 |
| Séria | SLEČNA |
| Spôsob montáže | Montáž na panel, In-line inštalácia, S pomocou príslušenstva, Na výber: |
| Teplota média | -5 - 50 °C |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -5 - 50 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 34,8 g |
| Veľkosť | 2 |
| Tlakomer | Pre G1/8 |
| Ochrana proti uvedeniu do prevádzky | Otočný gombík so zámkom |
| Rozsah regulácie tlaku | 0,5 - 7 bar |