| Bezpečnosť potravín | Pozri ďalšie informácie o materiáli |
| Pracovný tlak | 4 - 14 barov |
| Funkcia ventilácie | Možnosť škrtenia |
| Funkcia ventilu | 2/2 |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Sedlový ventil |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], Inertné plyny |
| Normálny menovitý prietok | od 2000 l/min |
| Pomocné ručné ovládanie | Nedostatok |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/4 |
| Typ ovládania | Priamo |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | Inštalácia v rade, Použitie príslušenstva, Na výber: |
| Ako behať | Pneumatický |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | Bez medi a PTFE, v súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 213 g |
| C-hodnota | od 9,6 l/bar |
| B-hodnota | od 0,45 |
| Pneumatické napájanie piloti | Mimo |