| Bezpečnosť potravín | Pozri ďalšie informácie o materiáli |
| Pracovný tlak | 2 - 12 barov |
| Účinnosť filtrácie | od 99,9999 % |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [1: 7: 2] |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Vláknový filter |
| Množstvo kondenzátu | od 25 ml |
| Normálny prietok pre triedu kvality vzduchu | od 360 l/min |
| Filtračný materiál | Borosilikátové vlákna |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Náhľad materiálu panelu | PA |
| Materiál nádoby | Hliníková zliatina, tlakovo liaty hliník |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [6: 8: 4], Inertné plyny |
| Min.štandardný prietok pre triedu kvality vzduchu | od 54 l/min |
| Kryt nádoby | Integrovaný kovový kryt |
| Montážna poloha | Vertikálne +/- 5 ° |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/4 |
| Obsah zvyškového oleja | od 0,01 mg/m3 |
| Séria | SLEČNA |
| Spôsob montáže | Inštalácia v rade, Použitie príslušenstva, Na výber: |
| Odvod kondenzátu | Plne automatické |
| Teplota média | 5 - 60 °C |
| Teplota okolia | 5 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | Bez medi a PTFE, v súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 350 g |
| Veľkosť | 4 |
| Filtračná vložka | od 0,01 um |
| Ukazovateľ diferenčného tlaku | Optický indikátor |