| Pracovný tlak | 0-14 barov |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Stlačený vzduch podľa ISO 8573-1: 2010 [1: 4: 1] |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Filter s aktívnym uhlím |
| Normálny prietok pre triedu kvality vzduchu | od 360 l/min |
| Filtračný materiál | Aktívne uhlie |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál nádoby | PC |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [1: 4: 2], Inertné plyny |
| Kryt nádoby | Plastová nádoba |
| Montážna poloha | Vertikálne +/- 5 ° |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/4 |
| Obsah zvyškového oleja | od 0,003 mg/m3 |
| Séria | SLEČNA |
| Spôsob montáže | Inštalácia v rade, Použitie príslušenstva, Na výber: |
| Teplota média | 5-30 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | Bez medi a PTFE, v súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 190 g |
| Veľkosť | 4 |