| Bezpečnosť potravín | Pozri ďalšie informácie o materiáli |
| Charakteristika cievky | 230 V AC: 50/60 Hz, spínaný výkon 3 VA, prídržný výkon 2,4 VA |
| Pracovný tlak | 4-18 bar |
| Nepretržitý pracovný čas | 100% |
| Prijatie | c UL – uznávané (OL) |
| Funkcia ventilu | 2/2 |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Sedlový ventil |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], Inertné plyny |
| Normálny menovitý prietok | od 6450 l/min |
| Pomocné ručné ovládanie | Uzamykateľné, stlačením |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Elektrické pripojenie | Podľa DIN EN 175301-803, Zástrčka, Štvorcové prevedenie, Schéma zapojenia typ C podľa EN175301-803 |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/2 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/2 |
| Typ ovládania | S diaľkovým ovládaním |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | Inštalácia v rade, Použitie príslušenstva, Na výber: |
| Ako behať | Elektrický |
| Úroveň zabezpečenia | IP65 |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, bez medi a PTFE |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 680 g |
| C-hodnota | od 28,97 l/bar |
| B-hodnota | od 0,39 |
| Indikátor stavu ON | S pomocou príslušenstva |
| Zobrazenie stavu signálu | S pomocou príslušenstva |
| Pneumatické napájanie piloti | Vnútri |