| Bezpečnosť potravín | Pozri ďalšie informácie o materiáli |
| Pracovný tlak | 3 - 12,5 bar |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [1: 3: 2] |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Membránová sušička |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál nádoby | Zliatina hliníka |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [1: 4: 2] |
| Normálny menovitý prietok | od 200 l/min |
| Zníženie tlakového rosného bodu | od -253,15 °C |
| Montážna poloha | Vertikálne +/- 5 ° |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/4 |
| Séria | SLEČNA |
| Spôsob montáže | Inštalácia v rade, Použitie príslušenstva, Na výber: |
| Teplota média | 2 - 50 °C |
| Teplota okolia | 2 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 1050 g |
| Veľkosť | 6 |