| Charakteristika cievky | 24 V DC: 4,5 W |
| Pracovný tlak | 3,5 - 16 bar |
| Nepretržitý pracovný čas | 100% |
| Funkcia ventilácie | Nie je možné škrtenie |
| Funkcia ventilu | 3/2 uzavretý, monostabilný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Piestový ventil |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál posuvného piestu | POM |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Normálny menovitý prietok | od 18 000 l/min |
| Normálny menovitý prietok 2-3 | od 14 100 l/min |
| Pomocné ručné ovládanie | Uzamykateľné, stlačením |
| Hladina akustického tlaku | od 93 dB (A) |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Elektrické pripojenie | Schéma zapojenia typ A podľa EN175301-803, Podľa DIN EN 175301-803, Zástrčka, Štvorcové prevedenie |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1 |
| Rastrové | od 90 mm |
| Typ ovládania | S diaľkovým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Séria | SLEČNA |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | Inštalácia v rade, Použitie príslušenstva, Na výber: |
| Ako behať | Elektrický |
| Úroveň zabezpečenia | IP65 |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 2300 g |
| Veľkosť | 9 |