| Pracovný tlak | 2 - 12 barov |
| Kontrolné funkcie | So spätným tokom, So sekundárnym odvetraním, S kompenzáciou vstupného tlaku, Konštantný výstupný tlak |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | priamo riadený membránový filter-regulátor |
| Tlaková hysterézia | od 0,4 baru |
| Množstvo kondenzátu | od 220 ml |
| Filtračný materiál | PE |
| Materiál vírivého disku | POM |
| Materiál montážneho držiaka | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál membrány | NBR |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Náhľad materiálu panelu | PA |
| Materiál nádoby | Zliatina hliníka |
| Materiál poťahu | Vystužená PA |
| Materiál zdvihátka ventilu | Hliníková zliatina, NBR, POM |
| Materiál podložky | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál deliacej dosky | POM |
| Materiál držiaka filtračnej vložky | POM |
| Materiál tesnenia nádoby | NBR |
| Materiál konektora modulu | Tlakovo liaty hliník |
| Pracovné médium | Inertné plyny, stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: -] |
| Montážna poloha | Vertikálne +/- 5 ° |
| Séria | SLEČNA |
| Spôsob montáže | Inštalácia v rade, Použitie príslušenstva, Na výber: |
| Odvod kondenzátu | Plne automatické |
| Teplota média | 5 - 60 °C |
| Teplota okolia | 5 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | 5 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 2400 g |
| Veľkosť | 9 |
| Filtračná vložka | od 40 um |
| Tlakomer | Manometer |
| Ochrana proti uvedeniu do prevádzky | Uzamykateľné s kovaním |
| Rozsah regulácie tlaku | 0,5 - 7 bar |