| Pracovný tlak | 1-20 bar |
| Kontrolné funkcie | So spätným tokom, So sekundárnym odvetraním, S kompenzáciou vstupného tlaku, Konštantný výstupný tlak |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Priamo ovládaný membránový regulátor |
| Tlaková hysterézia | od 0,4 baru |
| Materiál montážneho držiaka | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál membrány | NBR |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál poťahu | Vystužená PA |
| Materiál zdvihátka ventilu | Hliníková zliatina, NBR, POM |
| Materiál podložky | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál konektora modulu | Tlakovo liaty hliník |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], Inertné plyny |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Séria | SLEČNA |
| Spôsob montáže | Montáž na panel, In-line inštalácia, S pomocou príslušenstva, Na výber: |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 1400 g |
| Veľkosť | 9 |
| Tlakomer | Manometer |
| Ochrana proti uvedeniu do prevádzky | Uzamykateľné s kovaním |
| Rozsah regulácie tlaku | 0,5 - 4 bar |