| Prípustný priemer kábla | 5 - 10 mm |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Materiál prevlečnej matice | Mosadz |
| Domový materiál | Vystužená PA |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Materiál skrutky | oceľ |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 1 A. |
| Prierezová plocha | 0,34 - 1 mm2 |
| Elektrické pripojenie 1 | Zásuvka, sub-D, 9-pin |
| Elektrické pripojenie 2 | Skrutkové svorky, 9-kolíkové |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, V súlade s IEC 60529 |
| Teplota okolia | 0-50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Poznačte si plochu prierezu spojovacieho bodu | 0,34-0,5 mm² s káblovou koncovkou |
| Hmotnosť produktu | od 60 g |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | 95 %, žiadna kondenzácia |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 21,6 – 26,4 V. |