| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Farba puzdra | Čierna |
| Farba plášťa kábla | Šedá |
| Konštrukcia | Y-splitter bez kábla |
| Materiál rukávu so závitom | Mosadz, poniklovaná |
| Materiál prevlečnej matice | Mosadz, poniklovaná |
| Domový materiál | PC, TPE-U (PUR) |
| Materiál plášťa kábla | TPE-U (PUR) |
| Materiál elektrických kontaktov | Pozlátená zliatina medi |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 3 A. |
| Odolnosť voči napäťovým špičkám | od 0,8 kV |
| Označenie kábla | Bez držiaka štítku s nápisom |
| Elektrické pripojenie 1 funkcia | Strana ovládača |
| Elektrická prípojka 1, konštrukcia | Bicykel |
| Elektrické pripojenie 1, počet kolíkov / vodičov | od 4 |
| Elektrická prípojka 1, spojovacia technika | M8x1, A-kódované podľa EN 61076-2-104 |
| Elektrické pripojenie 1, typ pripojenia | Zástrčka |
| Elektrická prípojka 1, káblový vstup | Jednoduchý |
| Elektrická prípojka 1, počet obsadených pinov / vodičov | od 4 |
| Elektrické pripojenie 2 funkcie | Strana poľného zariadenia |
| Elektrická prípojka 2, konštrukcia | Bicykel |
| Elektrické pripojenie 2, počet kolíkov / vodičov | od 3 |
| Elektrická prípojka 2, spojovacia technika | M8x1, A-kódované podľa EN 61076-2-104 |
| Elektrické pripojenie 2, typ pripojenia | 2 x slot |
| Elektrická prípojka 2, káblový vstup | Jednoduchý |
| Elektrické pripojenie 2, počet obsadených pinov / vodičov | od 3 |
| Spôsob montáže | Pomocou príslušenstva, S priechodným otvorom pre skrutku M2 |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP68, IP69K |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Teplota okolia | -25-85 °C |
| Skladovacia teplota | -25-85 °C |
| Typ štiepačky | 2 až 1 |
| Poznámka k materiálom | Bez halogénu, Bez medi a PTFE, V súlade s RoHS, Bez esterov kyseliny fosforečnej |
| Poznámka k okolitej teplote | -10 - 40 °C pri montáži cez priechodné otvory |
| Na základe štandardu | EN 61076-2-104 |
| Hmotnosť produktu | od 27 g |
| Rozsah prevádzkového napätia AC | 0-30V |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 0-30V |