Predajná cena bez DPH782,38 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Bezpečnosť potravín | Pozri ďalšie informácie o materiáli |
| Pracovný tlak | 0 - 50 bar |
| Pracovný tlak MPa | 0 - 5 MPa |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Materiál podložky | Zliatina hliníka |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Materiál skrutky | nerezová oceľ |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [-: -: -] |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/2 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/2 |
| Séria | L. |
| Teplota média | 5 - 60 °C |
| Teplota okolia | 5 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 770 g |
| Veľkosť | 90 |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ o tlakových zariadeniach |
| Menovitý priemer DN | 36 |