| Pracovný tlak | 1-20 bar |
| Pracovný tlak MPa | 0,1 - 2 MPa |
| Kontrolné funkcie | So sekundárnym odvetraním, S kompenzáciou vstupného tlaku |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Konštrukcia | Filter-regulátor bez tlakomeru |
| Tlaková hysterézia | od 0,2 baru |
| Množstvo kondenzátu | od 30 ml |
| Normálny prietok | od 6750 l/min |
| Filtračný materiál | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál vypúšťacej zátky | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál montážneho držiaka | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Domový materiál | Odliatok z nerezovej ocele |
| Materiál nádoby | Odliatok z nerezovej ocele |
| Pružinový materiál | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál držiaka filtračnej vložky | Odliatok z nerezovej ocele |
| Materiál tesnenia | SR, NBR |
| Materiál nastavovacej skrutky | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Pracovné médium | Inertné plyny, stlačený vzduch podľa ISO 8573-1: 2010 [-: 4: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 4115 l/min |
| Číslo materiálu puzdra | 1,4409 / CF3M (316L) |
| Číslo materiálu filtra | 1,4404 / 316L |
| Číslo materiálu vypúšťacej zátky | 1,4404 / 316L |
| Číslo materiálu nádoby | 1,4409 / CF3M (316L) |
| Číslo nosného materiálu filtra | 1,4409 / CF3M (316L) |
| Montážna poloha | Vertikálne +/- 5 ° |
| Pripojenie tlakomeru | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 1 | NPT1/2-14 |
| Pneumatické pripojenie 2 | NPT1/2-14 |
| Séria | P. |
| Spôsob montáže | S montážnou sadou, In-line inštalácia, Na výber: |
| Odvod kondenzátu | Ručné otáčanie |
| Teplota média | -20 - 80 °C |
| Teplota okolia | -20 - 80 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 80 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 1910 g |
| Veľkosť | 64 |
| Filtračná vložka | od 40 um |
| Tlakomer | Pre G1/4 |
| Ochrana proti uvedeniu do prevádzky | Aretačná nastavovacia skrutka |
| Rozsah regulácie tlaku | 0,5 - 7 bar |
| Dodržiavanie normy | NACE MR0175 / ISO 15156 (kryt a kontajner) |