| Bezpečnosť potravín | Pozri ďalšie informácie o materiáli, Pozri vyhlásenie o zhode |
| Hmotnosť produktu v závislosti od dĺžky | od 0,087 kg/m |
| Pracovný tlak v závislosti od teploty | -0,95 - 16 bar |
| Prijatie | TÜV |
| Farba | Prírodné |
| Materiál drôtu | PFA |
| Pracovné médium | Voda podľa vyhlásenia výrobcu na www.festo.com, Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Min. polomer ohybu | od 22 mm |
| Tok súvisiaci s polomerom ohybu | od 140 mm |
| Pneumatické spoje | pre konektory, vonkajší priemer 10 mm |
| Požiarna skúška materiálu | UL94 V-0 |
| Teplota okolia | -20 - 150 °C |
| Tvrdosť Shore | D 60 + 5 |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Vnútorný priemer | od 7 mm |
| Vonkajší priemer | od 10 mm |