| Bezpečnosť potravín | Pozri ďalšie informácie o materiáli |
| Pracovný tlak | 0 - 50 bar |
| Pracovný tlak MPa | 0 - 5 MPa |
| Účinnosť filtrácie | zo 100% |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [1: 4: 2] |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Vláknový filter |
| Množstvo kondenzátu | od 200 ml |
| Filtračný materiál | Borosilikátové vlákna |
| Domový materiál | Zliatina hliníka |
| Materiál nádoby | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Inertné plyny, stlačený vzduch podľa ISO 8573-1: 2010 [2: 4: 4] |
| Hlasitosť | 3 |
| Montážna poloha | Vertikálne +/- 5 ° |
| Séria | L. |
| Spôsob montáže | Budovy v rade |
| Odvod kondenzátu | Manuál |
| Teplota média | 5 - 60 °C |
| Teplota okolia | 5 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 7700 g |
| Veľkosť | 90 |
| Filtračná vložka | od 0,01 um |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ o tlakových zariadeniach |