| Pracovný tlak v závislosti od teploty | -0,95 - 17,2 bar |
| Dĺžka po zablokovaní | od 0,43 m |
| Pracovná dĺžka | od 7,5 m |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Farba | Modrý |
| Počet otáčok | od 43 |
| Materiál spojovacieho závitu | Mosadz |
| Materiál na ochranu proti zalomeniu | Galvanizovaná oceľ |
| Materiál drôtu | Polyamid 12 |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Menovitý uťahovací moment | od 11 Nm |
| Pneumatické pripojenie 1 | Vonkajší závit G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 2 | Vonkajší závit G1/4 |
| Teplota okolia | -30 - 80 °C |
| Tolerancia pre menovitý uťahovací moment | ± 20 % |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 298 g |
| Priemer vinutia | od 75 mm |
| Vnútorný priemer | od 6,2 mm |
| Vonkajší priemer | od 7,8 mm |