| Bezpečnosť potravín | Pozri ďalšie informácie o materiáli |
| Hmotnosť produktu v závislosti od dĺžky | od 0,086 kg/m |
| Pracovný tlak v závislosti od teploty | -0,95 - 12 bar |
| Farba | Prírodné |
| Materiál drôtu | PTFE |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Min. polomer ohybu | od 70 mm |
| Tok súvisiaci s polomerom ohybu | od 100 mm |
| Pneumatické spoje | pre konektory, vonkajší priemer 10 mm, Pre konektory - vonkajší priemer 10 mm s prevlečnou maticou |
| Požiarna skúška materiálu | UL94 V-0 |
| Teplota okolia | -20 - 150 °C |
| Tvrdosť Shore | D 55 +/- 5 |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Vnútorný priemer | od 7 mm |
| Vonkajší priemer | od 10 mm |