Predajná cena bez DPH136,28 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak v závislosti od teploty | -0,95 - 15 bar |
| Dĺžka po zablokovaní | od 1,165 m |
| Pracovná dĺžka | od 4,8m |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Farba | Modrý |
| Počet otáčok | od 50 |
| Materiál spojovacieho závitu | Mosadz, niklovanie |
| Materiál na ochranu proti zalomeniu | POM |
| Materiál drôtu | TPE-U (PU) |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Tok súvisiaci s polomerom ohybu | od 50 mm |
| Pneumatické pripojenie 1 | Vonkajší závit G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 2 | Vonkajší závit G1/4 |
| Teplota okolia | -40 - 60 °C |
| Tvrdosť Shore | A 87 +/- 3 |
| Poznámka k materiálom | Neobsahujú meď a PTFE |
| Hmotnosť produktu | od 340 g |
| Priemer vinutia | od 42 mm |
| Vnútorný priemer | od 6,4 mm |
| Vonkajší priemer | od 9,5 mm |