| Osvedčenie | UL E322346 |
| Presnosť FS | od 0,5 % FS |
| Prijatie | RCM Mark, c UL us - Listed (OL) |
| Funkcia spínacieho prvku | NC alebo NO, prepínanie |
| Funkcia spínača | Voľne programovateľné |
| IO-Link, funkčné triedy | Teach channel, Diagnostics, Identification, Binärer Daten Kanal (BDC), Process Data Variable (PDV) |
| IO-Link, minimálna doba cyklu | 5 ms |
| IO-Link, podpora režimu SIO | Áno |
| IO-Link, spracovať obsah dát IN | 14-bitové PDV (nameraná hodnota InA), 14-bitové PDV (nameraná hodnota InB), 2-bitové BDC (sledovanie nameranej hodnoty) |
| IO-Link, šírka procesných dát IN | 5 bajtov |
| IO-Link, šírka procesných dát OUT | 0 bajtov |
| IO-Link, profil | Profil inteligentného senzora |
| IO-Link, protokol | Zariadenie V 1.1 |
| IO-Link, komunikačný režim | COM2 (38,4 kBaud) |
| IO-Link, typ portu | A |
| IO-Link, nutná dátová pamäť | od 500 bajtov |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Výstupný prúd | od 100 mA |
| Domový materiál | Vystužená PA |
| Merané množstvo | Elektrina |
| Možnosti nastavenia | IO-Link, Teach-In, S displejom a tlačidlami |
| Elektrické pripojenie 1, počet kolíkov / vodičov | od 4 |
| Elektrická prípojka 1, spojovacia technika | Schéma pripojenia L1J |
| Elektrické pripojenie 1, typ pripojenia | Zástrčka |
| Elektrické pripojenie 2, počet kolíkov / vodičov | od 4 |
| Elektrická prípojka 2, spojovacia technika | Vzor EC zástrčky |
| Elektrické pripojenie 2, typ pripojenia | 2 x slot |
| Opakovateľnosť v ± % FS | od 0,2 % FS |
| Protokol | IO-Link |
| Spôsob montáže | Montáž na stôl, s montážou na stenu / plochý povrch |
| Úroveň zabezpečenia | IP40 |
| Teplota okolia | 0-50 °C |
| Typ displeja | Podsvietený LCD, viacfarebný |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 23 g |
| Binárny výstup | 2 x PNP alebo 2 x NPN prepínateľné |
| Ochranka | IO-Link, PIN-kód |
| Ochrana proti prepólovaniu | Pre všetky elektrické pripojenia |
| Ochrana proti skratu | Áno |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 15-30 V |
| Rozsah signálu | 0 - 20 mA |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EU-EMV, Podľa smernice EU RoHS |
| znak KC | KC-EMV |
| Ohodnotený vzorkovanie | od 1 ms |